Managementteam

Tinka Hurkmans

Directeur

Werkdagen: Ma-Di-Do-Vrij

Anneke Meeng

Teamleider bovenbouw

Werkdagen: Ma-Di-Woe

Intern begeleiders

Rineke van der Meeren

Intern begeleider

Werkdagen: Ma-Di-Vrij

Peter van Dijk

Intern begeleider

Werkdagen: Ma-Di-Woe-Do-Vr

Administratie

Peter Seilheimer

Conciërge

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Anneke Kartoredjo

Conciërge

Werkdagen: Ma-Wo-Do-Vrij

Jacqueline Kivits

Administratief medewerker

Werkdagen: Di-Wo-Do

Groepsleerkrachten

Nienke van den Meerendonk

Leerkracht groep 1-2a

Werkdagen: Ma-Di-Woe-Do-Vrij

Lisa Croes

Leerkracht groep 1-2b

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Claudia Vissers

Leerkracht groep 1-2c

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Natasja de Groot

Leerkracht groep 1-2d

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do

Marjol Andriessen

Leerkracht groep 1-2e (Ma-Di-Woe)

Werkdagen: Ma-Di-Wo

Angelique Deenik

Leerkracht groep 1-2e (Do-Vrij) 4c (Ma)

Werkdagen: Ma-Do-Vrij

Saskia ten Brink

Leerkracht groep 1-2f

Werkdagen: Ma-Di-Woe

Maureen Jansen

Leerkracht 1-2f

Werkdagen: Do-Vr

Sarah Latour

Leerkracht instroomgroep

Werkdagen: Ma-Di-Woe

Irene van Wilgenburg

Leerkracht groep 3a (ma-di)

Werkdagen: Ma-Di

Leny Verhulst

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: Wo-Do-Vrij

Marlous Mobach

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Susanne Kipping

Leerkracht groep 3c (Ma-Di-Vrij)

Werkdagen: Ma-Di-Vrij

Jeanette Kappé

Leerkracht groep 3c (Wo-Do), 1-2d (Vrij)

Werkdagen: Woe-Do-Vrij

Anne Backus

Leerkracht 4a

Werkdagen: Ma-Di-Woe-Do-Vr

Marjon de Werdt

Leerkracht groep 4b

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Marith Arnold

Leerkracht groep 4c (Di-Woe-Do-Vrij)

Werkdagen: Di-Wo-Do-Vrij

Stijn van Marwijk

Laerkracht groep 5a

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Vrij

Sabine Aarts

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: Ma-Do-Vrij

Michelle Beumer

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: Di-Woe

Esmee Aarts

Leerkracht 5b

Werkdagen: Woe-Do-Vrij

Arjan Senden

Leerkracht groep 5c

Werkdagen: Ma-Di-Woe-Vrij

Lenneke Streefland

Leerkracht groep 6a

Werkdagen: Woe-Do-Vrij

Wilrieke Emans

Leerkracht 6a, 7c

Werkdagen: Ma-Din

Joris Hagemeijer

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: Ma-Wo-Do-Vrij

Amber Gelissen

Leerkracht groep 6c

Werkdagen: Ma-Di-Woe-Do-Vrij

Sonja Wouters

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: Wo-Do-Vrij

Nathalie Lathouwers

Leerkracht 7a (ma-di), 7b (woe)

Werkdagen: Ma-Di-Wo

Elmar Knapen

Leerkracht groep 7b

Werkdagen: Ma-Di-Do-Vrij

Moniek de Bie

Leerkracht groep 7c

Werkdagen: Ma-Di-Do-Vrij

Linda van der Doelen

Leerkracht groep 8a

Werkdagen: Ma-Di-Do-Vrij

Anita de Jonge

Leerkracht groep 6b (woe), 8b (ma-woe-don-vrij)

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Elle van Haperen

Leerkracht groep 8c

Werkdagen: Wo-Di-Do-Vrij

Elise Smetsers

Leerkracht groep 8c

Werkdagen: Ma-Di

Gymdocenten

Maurits Wansink

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do

Jordy Vermeulen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Werkdagen: Di-Do

Rob van Schadewijk

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Werkdagen: Wo

Ondersteunend personeel

Marlies Heuperman

Arrangementen

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Vrij

Jenthe van Brunschot

Onderwijsassistent groep 1-2 / Instroomgroep (Woe-Do-Vrij)

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Carla van Dam

Onderwijsassistent groep 1-2

Werkdagen: Di-Do-Vrij

Amber Brits

Onderwijsassistent groep 3-4

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij

Daphne Houweling

Onderwijsassistent groep 3-4

Werkdagen: Do-Vrij

Liesbeth van Grinsven

Leerkrachtondersteuner groep 5-6

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do

Laurie Moonen

Onderwijsassistent groep 5-6

Werkdagen: Wo-Do-Vrij

Berdine van den Broek

Leerkrachtondersteuner 5b (Ma-Di-Vrij), ondersteuning groep 5-6

Werkdagen: Ma-Di-Do-Vrij

Cindy Keur

Onderwijsassistent groep 7-8

Werkdagen: Di-Do

Elke van Zeeland

Onderwijsassistent groep 7-8

Werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij